Search Our Jobs

« Back to job search
  • Elektromonter

Elektryk - Elektromonter

Posted Dec 15, 2023
Dublin, Ireland
Permanent (Full-time)
IND70

Elektryk – Elektromonter

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy produkcji rozdzielnic

  • Budowa i łączenie rozdzielnic i skrzynek elektrycznych,

  • Montaż pulpitów kontrolno-sterowniczych zgodnie z dokumentacją techniczną, schematami elektrycznymi, oraz rysunkami gabarytowymi

  • Montaż materiałów pomocniczych zgodnie ze schematami,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku prefabrykacji szaf i pulpitów sterowniczych oraz rozdzielnic elektrycznychjest konieczne

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego jest wymagana

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki w wysokości € 22.00 na godzinę

  • 47+ godzin tygodniowo (nadgodziny płatne €33.00 po 39 godzinie)

  • Odbiór z lotniska i pomoc w zakwaterowaniu oraz we wszystkich sprawach administracyjnych

  • Cotygodniowe wypłaty, irlandzką umowę z pełnymi świadczeniami

For more information on this position please call Ward Personnel on 021 233 9120 or apply online and a member of the Ward Personnel team will be in touch.