Search Our Jobs

« Back to job search
  • Operatives & Trades People
  • Electrician

Elektryk - Elektromonter

Posted Sep 21, 2021
Dublin, Ireland

Opis stanowiska:

  • Praca przy produkcji rozdzielnic
  • Budowa i łączenie rozdzielnic i skrzynek elektrycznych,
  • Montaż pulpitów kontrolno-sterowniczych zgodnie z dokumentacją techniczną, schematami elektrycznymi, oraz rysunkami gabarytowymi
  • Montaż materiałów pomocniczych zgodnie ze schematami,

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku prefabrykacji szaf i pulpitów sterowniczych oraz rozdzielnic elektrycznychjest konieczne
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego jest wymagana

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki w wysokości € 20.00 na godzinę
  • 47 godzin tygodniowo (nadgodziny platne €30.00 po 39 godzinie)
  • Odbiór z lotniska i pomoc w zakwaterowaniu oraz we wszystkich sprawach administracyjnych,
  • Ciekawą pracę w projektach dla międzynarodowych kontrahentów,
  • Dostęp do nowych technologii stosowanych w przemyśle

  • Zarobki miesieczne w wysoksoci 12,700zl na reke

For more information on this position please call Chris Rogal on 087 435 8592 or apply online and a member of the Ward Personnel team will be in touch.