Szukaj naszych ofert pracy

  • Jobs for Polish Speakers / Ogłoszenia dla Pracowników Polskojęzycznych
  • Elektryk Budowlany

Elektryk

Posted mar 15, 2022
Dublin, Ireland
Contract (Full-time)
IND036
Złożyć wniosek online

Praca dla jednej z najwiekszych firm w Irlandii. Firma współpracująca z Microsoft oraz Facebook.

Zakres obowiązków:

Układanie kabli

Montowanie bezpieczników, sterowników, przekaźnikow.

Wymagania:

Czytanie schematów

Podstawy angielskiego

Dbałość o jakość wykonywanej pracy

Doświadczenie min. 2 lata jako elektryk

Oferujemy:

€16 na godzine

Płatne nadgodziny (150%)

Stałą pracę na podstawie umowy irlandzkiej

Odbiór z lotniska

Pomoc we wszelkich sprawach administracyjnych

Na miejscu zorganizowane zakwaterowanie – jednoosobowe pokoje

Pracę pod dachem w nowoczesnym warsztacie

Cotygodniowe wypłaty

Pełne świadczenia

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego stanowiska, zadzwoń pod numer Bart Holowaty pod numer 087 431 4451 lub złóż wniosek online, a członek zespołu personelu oddziału skontaktuje się z Tobą.