Szukaj naszych ofert pracy

  • Jobs for Polish Speakers / Ogłoszenia dla Pracowników Polskojęzycznych
  • Hydraulik

Hydraulik - Klimatyzatory Przemyslowe

Posted maj 12, 2022
Cork, Ireland
Permanent (Full-time)
IND42
Złożyć wniosek online

Praca dla jednej z najwiekszych firm w Irlandii. Firma współpracująca z Microsoft oraz Facebook.

Zakres obowiązków:

Obróbka miedzianych rurek
Twarde lutowanie miedzianych rurek

Wymagania:

Znajomość rysunku
Podstawy angielskiego
Dbałość o jakość wykonywanej pracy
Doświadczenie min. 2-3 lata – przemysł chłodniczy

Oferujemy:
• €21 na godzine
• Płatne nadgodziny (150%)
• Stałą pracę na podstawie umowy irlandzkiej
• Odbiór z lotniska
• Pomoc we wszelkich sprawach administracyjnych
• Na miejscu zorganizowane zakwaterowanie – jednoosobowe pokoje
• Pracę pod dachem w nowoczesnym warsztacie
• Cotygodniowe wypłaty
• Pełne świadczenia

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego stanowiska, zadzwoń pod numer Bart Holowaty pod numer 087 431 4451 lub złóż wniosek online, a członek zespołu personelu oddziału skontaktuje się z Tobą.