Szukaj naszych ofert pracy

Jobs for Polish Speakers / Ogłoszenia dla Pracowników Polskojęzycznych

Inżynier Budowy specjalność drogi i mosty (doświadczenie w budowie mostów)

Posted gru 16, 2022
Limerick, Ireland
Permanent (Full-time)
IND60
Złożyć wniosek online

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji

  • Sprawdzanie planów, odczytywanie rysunków I przekazywanie informacji zespołowi

  • Zapewnienie, ze wszystkie użyte materiały i wykonane prace są zgodne ze specyfikacjami

  • Współpraca z konsultantami, podwykonawcami, przełożonymi i rzeczoznawcami

  • Codzienne zarzadzanie, w tym nadzorowanie i monitorowanie pracowników na placu budowy oraz pracy wszelkich podwykonawców

  • Planowanie pracy i sprawna organizacja placu budowy w celu dotrzymania ustalonych terminów

  • Zamawianie materiału do działań na miejscu

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera budowy minimum 3 lata

    • Umiejętność korzystania z GPS i posiadanie wiedzy z zakresu Geodezji (warunek konieczny)

    • Znajomość procedur oraz metod budowlanych

    • Doświadczenie w zakresie projektów budowlanych i konstrukcyjnych

    • Znajomość procedur BHP oraz jakości i ochrony środowiska

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    • To oferujemy

      • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku ( zarobki 22.500 -36.000 PLN Brutto na miesiac)

      • Prestiżowe wyzwanie realizacyjne

      • Wysokie zarobki w oparciu o umowę o pracę uzależnione od doświadczenia

      • Praca bezpośrednio dla klienta

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego stanowiska, zadzwoń pod numer Lukasz Cebula pod numer 087 447 4456 lub złóż wniosek online, a członek zespołu personelu oddziału skontaktuje się z Tobą.