Search Our Jobs

« Back to job search
  • Kierownik Robót Budowlanych
  • Jobs for Polish Speakers / Ogłoszenia dla Pracowników Polskojęzycznych

Inzynier Elektryk - Warsaw, Poland

Posted Apr 7, 2022
Poland
Permanent (Full-time)
IND039

Nasz klient największy lider branży w Europie poszukuje kierownika robót elektrycznych do pracy przy największym projekcie data center w Raszynie w Warszawie. To świetna okazja dla odpowiedniej osoby do zbudowania swojego portfolio, a także zdobycia nowego doświadczenia w tym szybko rozwijającym się sektorze.

Electrical Package Manager

Warszawa

Zakres Obowiązków:

• Koordynacja i planowanie zasobami robocizny, materiałów i podwykonawców
• Zarządzanie oraz kierowanie zespołem, aby spełnić wszystkie wymagania projektu
• Przestrzegania standardów bezpieczeństwa i jakości
• 5+ lat wcześniejszego doświadczenia w zarządzaniu projektami
• Doświadczenie w pracy z wykonawcą mechanicznym/elektrycznym, doświadczenie z systemami ELV obejmującymi zabezpieczenia oraz systemy mechaniczne
• Udowodniona historia koordynowania i zarządzania projektami
• Przygotowanie odpowiednich raportów dla Zespołu Projektowego
• Zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa i jakości
• Raportowanie postępów do Zespołu Zarządzania Projektami

Wymagania:

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne
• Umiejętność pracy w zespole, budowania relacji na wszystkich poziomach
• Silne umiejętności interpersonalne
• Umiejętność pracy pod presją i w ściśle określonych terminach
• Umiejętność prowadzenia projektu na dużą skalę
• Doświadczenie w branży budowlanej
• Dobra znajomość obsługi komputera – Windows, MS Office
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Stabilna praca w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku
• Prestiżowe wyzwanie realizacyjne
• Wysokie zarobki w oparciu o umowę o pracę
• Praca bezpośrednio dla klienta