Search Our Jobs

« Back to job search
  • Monter Izolacji Termicznej
  • Jobs for Polish Speakers / Ogłoszenia dla Pracowników Polskojęzycznych

Izoler - Monter Izolacji Przemyslowej €3800 netto na miesiac.

Posted Jan 19, 2022
Dublin, Ireland
Permanent (Full-time)
IND028

Opis stanowiska:

  • Praca na najwiekszym projekcie w Irlandii – branża IT
  • Izolacji kanałów wentylacyjnych oraz rurociągów na nowym budownictwie – lamelka, armaflex, blacha

Wymagania:

  • Poszukiwani izolerzy z doświadczeniem w montażu izolacji przemysłowej na dużych obiektach przemysłowych
  • Doświadczenie zarówno w montażu izolacji jak i blachowaniu jest niezbędne
  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata udokumentowane
  • Bardzo dobra znajomość technik izolacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem, ale nie jest wymagana
  • Czytanie rysunku technicznego będzie atutem, ale nie jest wymagane

Oferujemy:

  • Bezterminową umowę o pracę od pierwszego dnia pracy z pełnymi świadczeniami
  • Na miejscu pomoc polskojęzycznej kadry w załatwieniu spraw administracyjnych oraz zakwaterowaniu
  • Zagwarantowane 45 godzin tygodniowo
  • Stawka €19.96 na godzine, nadgodziny platne €29.94 po 39 godzinie
  • Dodatkowo €150 diety tygodniowo