Search Our Jobs

« Back to job search
  • Kierownik magazynu
  • Jobs for Polish Speakers / Ogłoszenia dla Pracowników Polskojęzycznych

Kierownik Magazynu

Posted Mar 31, 2023
Cork, Ireland
Permanent (Full-time)
IND65

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie pracą podległego zespołu

  • Planowanie i organizowanie procesów magazynowych

  • Realizowanie uzgodnionych wskaźników operacyjnych oraz ich bieżąca kontrola

  • Zapewnienie płynnego oraz efektywnego przepływu towarów

  • Sporządzanie dokumentów magazynowych, raportów oraz zestawień

  • Bliska współpraca z innymi działami firmy

    Nasze wymagania

    • Język angielski min B1/B2

    • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu procesami magazynowymi

    • Doświadczenie w motywowaniu i budowaniu zaangażowania w zespole

    • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy własnej jak i zespołu

    • Samodzielność w działaniu i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

    • Nadzór i dbałość nad powierzonym mieniem i towarem na magazynie

    • Komunikatywność

      To oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie

      • Niezbędne narzędzia pracy i profesjonalne wdrożenie

      • Praca bezpośrednio dla klienta

      • Atrakcyjne wynagrodzenie

      • Możliwość rozwoju

      • zarobki 13 000–14 000 zł  miesięcznie

For more information on this position please call Lukasz Cebula on 087 447 4456 or apply online and a member of the Ward Personnel team will be in touch.