Search Our Jobs

« Back to job search
Jobs for Polish Speakers / Ogłoszenia dla Pracowników Polskojęzycznych

Kierownik Robót Elektrycznych

Posted Dec 16, 2022
Belgium

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie i wdrażanie grafików pracy dla personelu elektrycznego.

  • Kontrola i ocena pracy wykonanej przez personel elektryczny.

  • Rozwiązywanie poważnych awarii systemu i wadliwego działania sprzętu.

  • Zapewnienie, że praca jest zakończona na czas i dotrzymywanie terminów.

  • Utrzymanie standardów bezpieczeństwa i przestrzeganie przepisów elektrycznych.

  • Przegląd procedur pracy, analiza i wdrażanie poprawek.

  • Nadzór nad operacjami elektrycznymi na miejscu i zgłaszanie wszelkich poważnych problemów do kierownictwa wyższego szczebla

  • Współpraca z inżynierem elektrycznym

    Nasze wymagania:

    • +5 lat udokumentowanego doświadczenia na stanowisku Kierownik Robót Elektrycznych lub podobne

    • Silne umiejętności przywódcze i kierownicze.

    • Znajomość komercyjnych i przemysłowych systemów elektrycznych.

    • Wiedza na temat bezpieczeństwa i standardów przemysłowych

    • Umiejętności analityczne i decyzyjne

      To oferujemy:

      • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku

      • Wysokie zarobki w oparciu o umowę o pracę , zalezne od doswiadczenia.

      • Darmowe zakwaterowanie, przeloty oraz narzędzia pracy (tablet, tel komórkowy)

      • Prestiżowe wyzwanie realizacyjne

      • Praca bezpośrednio dla klienta

      • Możliwość długofalowej współprac

      • Gwarantujemy niezbedne narzedzia do pracy  i diete oraz pelen pakiuet delegacyjny (opacaone loty , transport , zakwaterowanie).

For more information on this position please call Lukasz Cebula on 087 447 4456 or apply online and a member of the Ward Personnel team will be in touch.