Search Our Jobs

« Back to job search
Jobs for Polish Speakers / Ogłoszenia dla Pracowników Polskojęzycznych

Kreślarz - Architekt – Projektant Cad

Posted Dec 16, 2022
Permanent (Full-time)
IND63

Twój zakres obowiązków

  • Przestrzeganie specyfikacji i obliczeń w celu stworzenia różnych rysunków technicznych.

  • Przygotowywanie zarówno szkiców wstępnych, jak i szczegółowych prac za pomocą systemów CADD.

  • Wykonywanie obliczeń dotyczących materiałów i ograniczeń wagowych.

  • Komunikacja z architektami i inżynierami oraz uwzględnianie zdobytej wiedzy w rysunkach.

  • Przygotowywanie, przeglądanie i przerabianie rysunków wraz z zespołem inżynierów.

  • Dopilnowanie, aby ostateczne projekty były zgodne z przepisami.

  • Identyfikowanie i komunikowanie reszcie zespołu potencjalnych problemów projektowych.

    Nasze wymagania:

    • Solidworks – Zaawansowana znajomość Solidworks do projektowania 3D.

    • Tytuł inżynieria lub architekta

    • Dobrej znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację i wymianę informacji

    • Zdolność do ręcznego projektowania i robienia rysunków będzie dodatkowym atutem

    • Doświadczenie w projektach z blacha i metalem

    • Umiejętność pracy w zespole oraz indywidualnie

      To oferujemy:

      • umowę o pracę od pierwszego dnia bezposrednio od pracodawcy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie uzaleznione od doswiadczenia

      • wszelkie narzędzia potrzebne to skutecznego i bezpiecznego wykonywania swoich zadań

      • szkolenie wstępne, na którym poznasz większość tajników i praktycznych aspektów swojej pracy

      • możliwości rozwoju

For more information on this position please call Lukasz Cebula on 087 447 4456 or apply online and a member of the Ward Personnel team will be in touch.