Search Our Jobs

« Back to job search
  • Monter Klimatyzacji
  • Jobs for Polish Speakers / Ogłoszenia dla Pracowników Polskojęzycznych

Monter Klimatyzacji - Praca w Irlandii, €3800 netto na miesiac.

Posted Nov 9, 2021
Clare, Ireland
Permanent (Full-time)
IND026

Monter Klimatyzacji

Praca w Irlandii Co. Clare

Twój zakres obowiązków:

·      Montaż klimatyzacji na obiektach takich jak: szkoly, szpitale, hotele.

·      Praca samodzielna oraz w grupie z innymi monterami oraz pomocnikami.

Nasze wymagania:

·      Umiejętność czytania rysunku technicznego

·      Rzetelność i praca zarówno w grupie jak i samodzielnie

·      Umiejętność lutowania twardego oraz testowania instalacji

·      Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana

·      Certyfikat F-gazy bedzie atutem, ale nie jest wymagany

Oferujemy:

·      €20 na godzinę (z mozliwoscia podwyzki na €22 na godzine po 6 miesiacach) plus nadgodziny po 39 godzinie w tygodniu płatne 150%

·      Gwarantujemy 50+ godzin tygodniowo

·      Zarobki w granicach €1200+ tygodniowo brutto

·      Sluzbowy Van + karta na paliwo

·      Bezplatne zakwaterowanie

·      Narzedzia oraz ubrania robocze

·      Prace bezposrednio dla klienta

·      Cotygodniowe wypłaty

For more information on this position please call Lukasz Cebula on 087 447 4456 or apply online and a member of the Ward Personnel team will be in touch.