Szukaj naszych ofert pracy

  • Operatives & Trades People
  • Insulation Fitter

Monter rurociagow przemyslowych

Posted lip 27, 2021
Cork, Ireland
Permanent (Full-time)
IND018
Złożyć wniosek online

Monter Rurociągów Przemysłowych

Opis stanowiska:

 Samodzielny montaż rurociągów przemysłowych na podstawie rysunku izometrycznego na obiektach farmaceutycznych. Montaż rur ze stali nierdzewnej – kwasowki. Wymiary rur od 0.5″- 6″ cali

Wymagania:

 Wymagana jest komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego
 Montaż rurociągów
 Samodzielne czytanie rysunku izometrycznego
 Odpowiedzialność, dokładność, dbałość o szczegóły
 Minimalnie 2 lata doświadczenie samodzielnego montażu z rysunku izometrycznego.

Oferujemy:

 Stabilne zatrudnienie w oparciu o irlandzka umowę o prace ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi.
 Stawka początkowa €24.34 na godzinę plus nadgodziny płatne 150% po 39 godzinie plus dieta €120 tygodniowo
 45 tygodniowo
 Polskojęzyczna obsługę
 Zagwarantowane mieszkanie (płatne przez pracownika – wynajmujemy cale mieszkania, każdy pracownik ma własny pokój)
 Pomoc przy organizacji spraw administracyjnych na miejscu, odbiór z lotniska,spotkania w urzędach – numery rejestracyjne oraz sprawy podatkowe.

Dostepne tanie linie lotnicze praktycznie z kazdego zakatka Polski: Bydgoszcz, Gdansk, Katowice, Krakow, Lodz, Poznan, Szczecin, Rzeszow, Warszawa, Wroclaw.

Irlandia jako czlonek Unii Europejskiej zniosla kwarantanne po przylocie w przypadku kiedy: jest zrobiony test PCR, posiadamy certyfikat EU DCC ( paszport covidowy) albo zostalismy wyleczeni z Covid 19.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego stanowiska, zadzwoń pod numer Ward Personnel pod numer 021 233 9120 lub złóż wniosek online, a członek zespołu personelu oddziału skontaktuje się z Tobą.