Szukaj naszych ofert pracy

  • Pracownik Fizyczny
  • Jobs for Polish Speakers / Ogłoszenia dla Pracowników Polskojęzycznych

Pracownik Fizyczny, €2400 netto na miesiac.

Posted sty 19, 2022
Cork, Ireland
Permanent (Full-time)
IND025
Złożyć wniosek online

Praca w Irlandii dla lidera w branży budownictwa ekologicznego.

Opis stanowiska:

  • Praca na dużej hali produkcyjnej
  • Składanie podłóg, ścianek – komponenty do domków drewnianych

Wymagania

  • Doświadczenie stolarskie lub powiązane (wykończenia, budowlanka)
  • Obsługa narzędzi
  • Rzetelność, umiejętność pracy zarówno samodzielnie jak i w drużynie

Oferujemy:

  • Wypłatę w granicach €500-€540 tygodniowo na rękę
  • Stałą pracę
  • Irlandzką umowę z pełnymi świadczeniami
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (jednoosobowe pokoje) oraz wszelkich sprawach administracyjnych
  • Odbiór z lotniska

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego stanowiska, zadzwoń pod numer Bart Holowaty pod numer 087 431 4451 lub złóż wniosek online, a członek zespołu personelu oddziału skontaktuje się z Tobą.