Szukaj naszych ofert pracy

  • Operatives & Trades People
  • Air-conditioning Fitter

Pracownik Produkcji

Posted lip 27, 2021
Dublin, Ireland
Permanent (Full-time)
IND019
Złożyć wniosek online

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracownikow do pracy przy produkcji kanałów wentylacyjnych.

Miejsce pracy: Irlandia, Co. Dublin.

Wymagania:

· Podstawy jezyka angielskiego sa wymagane,

· Umiejetnosc obslugi narzedzi recznych,

· Rzetelność, punktualność, praca samodzielna oraz w grupie,

· Doswiadczenie przy pracy z blacha bedzie atutem.

Oferujemy:

· Stala prace,

· Bezterminowa Irlandzka umowe,

· €13.50/hr, plus nadgodziny platne €20.25 po 39 godzinie,

· Pomoc w zakwaterowaniu dla osob przyjezdnych,

· Pomoc Polskiej kadry we wszystkich sprawach administracyjnych,

· Praca od zaraz.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego stanowiska, zadzwoń pod numer Chris Rogal pod numer 087 435 8592 lub złóż wniosek online, a członek zespołu personelu oddziału skontaktuje się z Tobą.