Szukaj naszych ofert pracy

  • Jobs for Polish Speakers / Ogłoszenia dla Pracowników Polskojęzycznych
  • Hydraulik

Hydraulik

Posted maj 1, 2024
Limerick, Ireland
Permanent (Full-time)
IND106
Złożyć wniosek online

Poszukujemy Hydraulika do pracy w Irlandii.

Twój zakres obowiązków

  • Montaż urządzeń i intalacji hydraulicznych w obiektach przemysłowych.
  • Praca na podstawie rysunku technicznego.
  • Zachowanie standardu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku.
  • Doświadczenie w pracy ze stalą miękką i miedzią.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zarobki w wysokości €27,25 na godzinę.
  • Odbiór z lotniska, pomoc w zakwaterowaniu oraz we wszystkich sprawach administracyjnych.
  • Tygodniowe wypłaty oraz irlandzka umowę o prace z pełnymi świadczeniami.
  • Stabilność zatrudnienia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego stanowiska, zadzwoń pod numer Dominika Smyk pod numer +48 5370 78707 lub złóż wniosek online, a członek zespołu personelu oddziału skontaktuje się z Tobą.