Szukaj naszych ofert pracy

  • Monter Konstrukcji

Monter konstrukcji stalowych

Posted kwi 3, 2024
Denmark
Contract (Full-time)
IND104
Złożyć wniosek online

Poszukujemy pracowników na stanowisko Monter konstrukcji Stalowych w Dani.

Twój zakres obowiązków
  • Montaż i demontaż konstrukcji stalowych zgodnie z instrukcjami technicznymi.

  • Przygotowywanie miejsc pracy poprzez oczyszczanie, przygotowywanie podłoża i organizację niezbędnych narzędzi oraz materiałów.

  • Zapewnienie bezpieczeństwa podczas wykonywania prac oraz stosowanie się do przepisów BHP.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu, w tym elektrykami, w celu koordynacji prac.

  • Wykonywanie innych obowiązków związanych z montażem konstrukcji według potrzeb i instrukcji przełożonych.

Nasze wymagania
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako monter konstrukcji stalowych.

  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

To oferujemy
  • €20.83 na godzinę.

  • Gwarantowane 50 godzin tygodniowo.

  • Dieta wysokości €600 miesięcznie.

  • Darmowe zakwaterowanie.

  • Rotacje 5/1 – 5 tygodni pracy, tydzień wolnego.

  • Miesięczne wypłaty, duńską umowę o pracę z pełnymi świadczeniami.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego stanowiska, zadzwoń pod numer Aldona Barczak pod numer +48 79 242 6331 lub złóż wniosek online, a członek zespołu personelu oddziału skontaktuje się z Tobą.