Szukaj naszych ofert pracy

Monter Maszyn i Urządzeń

Posted wrz 14, 2022
Cork, Ireland
Permanent (Full-time)
IND56
Złożyć wniosek online

Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku montera maszyn i urządzeń dla firmy zajmującej się produkcją komponentów do pasz i granulacji biopaliw.

Wymagania:

  • Montaż maszyn i urządzeń zgodnie z otrzymaną dokumentacją u klienta
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi oraz elektronarzędziami
  • Wiedzę techniczną i doświadczenie praktyczne
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Oferujemy zarobki w wysokości od20.00 do 20.50 na godzinę ( w zależności od doświadczenia)
  • Możliwość podwyżki po 6 miesiącach pracy
  • Do 50 godzin tygodniowo
  • Odbiór z lotniska i pomoc w zakwaterowaniu oraz we wszystkich sprawach administracyjnych,

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego stanowiska, zadzwoń pod numer Ward Personnel pod numer 021 233 9120 lub złóż wniosek online, a członek zespołu personelu oddziału skontaktuje się z Tobą.