Search Our Jobs

« Back to job search
  • Pracownik Fizyczny

Posted May 20, 2024
Permanent (Full-time)
IND108

Operator Piły Panelowej

Opis stanowiska:

Poszukujemy wykwalifikowanego operatora piły panelowej do pracy w naszej firmie zajmującej się produkcją paneli kuchennych. Kandydaci z doświadczeniem są preferowani, jednak jesteśmy otwarci na osoby chętne do nauki i rozwoju. Praca bezposrednio dla naszego klienta.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa piły panelowej
  • Cięcie paneli kuchennych zgodnie z wymiarami i specyfikacjami
  • Przestrzeganie standardów jakości i bezpieczeństwa

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze piły panelowej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań
  • Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności

Warunki zatrudnienia:

  • Stałe zatrudnienie
  • Wynagrodzenie: 17,00 € – 25,00 € za godzinę (w zależności od doświadczenia i umiejętności)
  • Możliwość wynajęcia pokoju 5 minut od miejsca pracy (koszt wynajmu do ustalenia)

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy i spełniasz powyższe wymagania, prześlij swoje CV na adres email:

For more information on this position please call Bart Holowaty on 087 431 4451 or apply online and a member of the Ward Personnel team will be in touch.