Praca w Irlandii

Praca w Irlandii

Ward Personnel - Lublin, Polish office

Praca w Irlandii

Ward Personnel to jedna z najlepszych agencji pracy w Irlandii, a naszą reputację i pozycję zdobyliśmy dzięki znajdowaniu najlepszych kandydatów dla naszych klientów, a także dzięki traktowaniu naszych pracowników z najwyższym szacunkiem oraz uprzejmością.

Jeżeli chciałbyś wyjechać do Irlandii na kilka miesięcy, żeby zaoszczędzić na nowy dom lub mieszkanie lub planujesz dłuższy pobyt na Zielonej Wyspie to Ward Personnel powinien być Twoim  pierwszym przystankiem w poszukiwaniu pracy. Nasi klienci to największe firmy z branży budowlanej, instalacyjnej, produkcyjnej czy przemysłowej i posiadamy wiele ofert pracy zarówno w Irlandii jak i na kontynencie. Ciągle poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów budowlanych, instalacyjnych jak i wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych pracowników zakładów produkcyjnych.

Niedawno otworzyliśmy nasze biuro w Lublinie, gdzie możesz spotkać naszych rekruterów twarzą w twarz, a na miejscu w Irlandii mamy zespół koordynatorów, którzy zadbają, aby Twój przyjazd do Irlandii przebiegał miło i przyjemnie. Sprawdź zakładkę „Poznaj nasz zespół”, aby dowiedzieć się więcej o naszym desygnowanym team’ie.

Irlandia w przeciwieństwie do Wielkiej Brytanii pozostała w Unii Europejskiej więc praca jest dostępna od zaraz bez pozwoleń na wyjazd, a tanie linie lotnicze Ryanair zapewniają rozsądne ceny biletów z każdego lotniska w Polsce. Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy (także nadgodziny), łagodna pogoda, piękne krajobrazy i przyjaźni ludzie sprawiają, że Irlandia jest najlepszym wyborem do pracy za granicą z wysokim standardem i jakością życia.

Lokalna Polska społeczność oraz Polskie sklepy na pewno ułatwią Twoją aklimatyzację na miejscu,a  my zapewniamy odebranie z lotniska, zorganizowanie transportu na miejscu, zakwaterowanie w pojedyńczych pokojach w domkach jednorodzinnych o wysokim standardzie oraz pomoc w organizacji spraw administracyjnych takich jak Irlandzki numer podatkowy, konto bankowe czy kursy BHP. Po rozpoczęciu pracy otrzymasz dostęp do polskojęzycznych koordynatorów zarówno do spraw związanych z pracą jak i księgowością, aby zapewnić pomoc i doradztwo w każdej dziedzinie. Wszystko po to, żeby nasza współpraca przebiegała bezproblemowo.

W Irlandii będziesz pracować na Irlandzkiej umowa o prace na czas nieokreslony ze wszystkimi świadczeniami z dodatkowo płatnymi urlopami oraz dniami ustawowo wolnymi od pracy. Ward Personnel słynie z dokładnego przestrzegania przepisów prawa pracy, a Polscy pracownicy są traktowani na równi z Irlandzkimi pod każdym względem, szczególnie stawek godzinowych. Znaleźliśmy pracę i zmieniliśmy życie ponad 500 Polaków, a naszym celem jest przekroczenie 1000 osób w roku 2022 dlatego zostań częścią #BudujemyPrzyszłość i skontaktuj się z nami w celu rozwoju Twojej kariery zawodowej w Irlandii.

Numer kontaktowy w Irlandii: +353 87 435 8592