Search Our Jobs

« Back to job search
  • Jobs for Polish Speakers / Ogłoszenia dla Pracowników Polskojęzycznych
  • Elektryk Warsztatowy

Elektryk Warsztatowy - €3600 netto na miesiac

Posted Jan 31, 2024
Cork, Ireland
Permanent (Full-time)
IND029

Elektryk – Irlandia

Miejsce pracy: Cork

Opis stanowiska:

  • Praca przy uzbrajaniu klimatyzatorów przemysłowych
  • Montowanie przekaźników, sterowników, bezpieczników
  • Układanie kabli w korytkach

Wymagania:

  • Umiejętność czytania schematów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dbałość o jakość wykonywanej pracy

Doświadczenie min. 2 lata

Oferujemy:

  • €20-22 na godzine
  • Płatne nadgodziny po 39h
  • Odbiór z lotniska,

Pomoc w zakwaterowaniu (pojedyncze pokoje) oraz we wszystkich sprawach administracyjnych

Cotygodniowe wypłaty

Irlandzką umowę z pełnymi świadczeniami

Stałą pracę pod dachem w nowoczesnym warsztacie

For more information on this position please call Bart Holowaty on 087 431 4451 or apply online and a member of the Ward Personnel team will be in touch.