Search Our Jobs

« Back to job search
  • Monter Wentylacji
  • Jobs for Polish Speakers / Ogłoszenia dla Pracowników Polskojęzycznych

Monter Wentylacji

Posted Mar 31, 2022
Limerick, Ireland
Permanent (Part-time)
IND037

Miejsce pracy: Limerick

Opis stanowiska:

Firma zajmująca się montażem wentylacji zatrudni na stanowisko:

Monter wentylacji

Wymagania:

•           Doświadczenia w montażu wentylacji

•           Umiejetnosc czytania rysunku

•           Umiejetnosc robienia pomiarow

•           Doswiadczenie w doginaniu oraz docinaniu blachy

•           Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem, ale nie jest wymagana

Oferujemy:

•           Bezterminową umowę o pracę od pierwszego dnia pracy z pełnymi świadczeniami

•           Na miejscu pomoc polskojęzycznej kadry w załatwieniu spraw administracyjnych oraz zakwaterowaniu

•           Zagwarantowane 40-45 godzin tygodniowo

•           Stawka €20.52 na godzine, nadgodziny platne €30.78 po 39 godzinie

• Dodatkowo dieta wysokosci €180.00 tygodniowo