Search Our Jobs

« Back to job search
  • Pracownik Fizyczny

Pracownik Fizyczny

Posted Jun 18, 2024
Cork, Ireland
Permanent (Full-time)
IND109

Poszukujemy Pracowników do Pracy Fizycznej na Warsztacie w Rejonie Cork

Zakres obowiązków:

Praca na dużej hali produkcyjnej.

Składanie podłóg oraz ścianek – komponenty do domków drewnianych.

Wymagania:

Doświadczenie stolarskie lub w branżach pokrewnych (wykończenia, budownictwo).

Umiejętność obsługi narzędzi.

Rzetelność i odpowiedzialność.

Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.

Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

Atrakcyjna stawka godzinowa od €14.49.

Nadgodziny płatne w wysokości 150% stawki.

Umowa według irlandzkich standardów z pełnymi świadczeniami.

Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (pokoje jednoosobowe).

For more information on this position please call Bart Holowaty on 087 431 4451 or apply online and a member of the Ward Personnel team will be in touch.