Search Our Jobs

« Back to job search
  • Pracownik Fizyczny

Pracownik Fizyczny

Posted Jan 31, 2024
Cork, Ireland
Permanent (Full-time)
IND72

Praca w Irlandii dla lidera w branży budownictwa ekologicznego

Opis stanowiska:

Praca na dużej hali produkcyjnej polegająca na składaniu podłóg i ścianek – komponentów do domków drewnianych.

Wymagania:
• Doświadczenie stolarskie lub powiązane (np. wykończenia wnętrz, prace budowlane)
• Umiejętność obsługi narzędzi
• Rzetelność oraz umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole

Oferujemy:

• Wynagrodzenie w wysokości €14.49/ ph
• Stałą pracę
• Płatne nadgodziny (150% stawki)
• Irlandzką umowę o pracę z pełnymi świadczeniami
• Cotygodniowe wypłaty
• Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (jednoosobowe pokoje, opłacane przez pracownika) oraz wsparcie w sprawach administracyjnych
• Odbiór z lotniska

For more information on this position please call Bart Holowaty on 087 431 4451 or apply online and a member of the Ward Personnel team will be in touch.